Βαγγέλης Τσώλας (κάτοικος Αγ. Μαρίνας, πρόεδρος εργαζομένων νοσοκομείου):
Πα 21/08/2015
![](https://stigmafm.gr/wp-content/uploads/2024/02/xenos-banner-stigma-ok-2-1.jpg)
Βαγγέλης Τσώλας (κάτοικος Αγ. Μαρίνας, πρόεδρος εργαζομένων νοσοκομείου): «Με μυστικότητα και κουτοπονηριά κινείται ο δήμος για την χωροθέτηση των απορριμμάτων. Ακατάλληλο το νταμάρι της Αγ. Μαρίνας. Σε κοντινή απόσταση υπάρχει οικισμός, θα καταστραφεί ο υδροφόρος ορίζοντας, ενώ στην περιοχή υπάρχουν και αρχαιολογικά ευρήματα. Κάποιοι θα χάσουν τον ύπνο τους, γιατί παράνομα έβαλαν την υπογραφή τους».