Γιάννης Σκαρτσής (υποψήφιος βουλευτής Ζακύνθου, ΑΝΕΛ):
Πε 24/09/2015
![](https://stigmafm.gr/wp-content/uploads/2024/02/xenos-banner-stigma-ok-2-1.jpg)
Γιάννης Σκαρτσής (υποψήφιος βουλευτής Ζακύνθου, ΑΝΕΛ):
«Ξεγυμνώσαμε τις στημένες δημοσκοπήσεις και πετύχαμε να σταθούμε όρθιοι. Χάσαμε ψήφους στη Ζάκυνθο, γιατί δεχτήκαμε έναν απίστευτο προπαγανδιστικό πόλεμο. Δικαιώθηκε πανηγυρικά ο Πάνος Καμμένος. Οι ΑΝΕΛ αποδείχτηκαν συμπαγής, δεν έχουν διαρροές και ο ΣΥΡΙΖΑ ξεμπέρδεψε με την Αριστερή Πλατφόρμα. Θα έχουμε κυβέρνηση τουλάχιστον τριετίας».