Παναγιώτης Δρόσος
ΓΙΑ ΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟ
Ελπίζω και πιστεύω ότι την ερχόμενη Κυριακή η Ζάκυνθος θα μας εκλέξει ως τη νέα Δημοτική Αρχή
Τρ 10/10/2023
![](https://stigmafm.gr/wp-content/uploads/2024/02/xenos-banner-stigma-ok-2-1.jpg)
«Είμαι ικανοποιημένος για την σταυροδοσία που έλαβα στη Δημοτική Ενότητα Αρτεμισίων και γενικά για τον συνδυασμό μας στις Δημοτικές εκλογές. Η Ζακυνθινή κοινωνία με επέλεξε για άλλη μια φορά να την εκπροσωπήσω στο Δημοτικό Συμβούλιο και την ευχαριστώ. Ελπίζω και πιστεύω ότι την ερχόμενη Κυριακή θα μας εκλέξει ως η νέα Δημοτική Αρχή.»
Ετικέτα Παναγιώτης Δρόσος