Καίτη Βούτου
Διοικητική Υπεύθυνη Κέντρου Προσχολικής Αγωγής
Παραμυθούπολη & Λουλουδότοπος: Σήμερα το Χριστουγεννιάτικο Μπαζάρ για την μικρή Έσμα
Πε 21/12/2023
![](https://stigmafm.gr/wp-content/uploads/2024/02/xenos-banner-stigma-ok-2-1.jpg)
«Φέτος αποφασίσαμε να γιορτάσουμε με έναν διαφορετικό τρόπο. Οι εργαζόμενοι της Παραμυθούπολης και του Λουλουδότοπου κατασκευάσαμε διάφορα Χριστουγεννιάτικα στολίδια, τα οποία θα διατεθούν με ένα συμβολικό ποσό, για να βοηθηθεί η μικρή Έσμα, η οποία θα χειρουργηθεί τον Ιανουάριο σε Νοσοκομείο του Παρισιού, για την αποκατάσταση της πεπτικής της οδού.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί σήμερα Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου στον προαύλιο χώρο της Αντιπεριφέρειας Ζακύνθου και θα ξεκινήσει από τις 5 και μισή το απόγευμα.»
Ετικέτα Καίτη Βούτου